ROYAL GARDEN PEYZAJ - İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE - 0212 889222... / ÇEVRE DÜZENLEME - PEYZAJ firmaları / İNŞAAT firmaları
Ana sayfa       İletişim       Firma ekle

.


ROYAL GARDEN PEYZAJ

ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ SOSYAL TESİSLER YANI
İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECETelefon numarası : (0212) 8892222

Faks numarası : (0212) 8580858

E-posta adresi : rt.moc.gr@ofni

İnternet sitesi : www.rg.com.tr

Firmamız 1997 yılından itibaren peyzaj düzenleme konusunda yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği özgün tasarımları sayesinde sektörün öncülüğünü yapmaktadır. Mal sahibinin isteklerini kendi bilgi ve tecrübeleriyle harmanlıyarak en mükemmel, en fonksiyonel ve en sürdürebilir doğal ortamlar oluşturarak tam müşteri memnuniyetini hedefler. Bunu yaparken arazinin konumu, ekolojik yapısı, iklim verileri, bitki örtüsü ve kültürel yapısı gibi kriterleri göz önünde bulundurur.
ROYAL GARDEN PEYZAJ - http://www.adresara.com/frfmzmy-royal-garden-peyzaj/ İstanbul Mahkemelerinin teknik peyzaj bilirkişiliği, tarafımızca halen sürdürülmektedir. Peyzajı yapılabilecek tüm alanlarınıza, ihale çıkartmak amacıyla teknik şartnameler, aplikasyon ve uygulama projeleri hazırlanmakta, kontrolorlük ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Peyzaj proje ve uygulamalarımızda eksikliğini duyduğumuz ürünleri yurtdışından ithal ederek, peyzaj düzenlemelerinizi farklılaştıracak, peyzaj sektörünün vazgeçilmez ürünleri olan çim ayıracı, yağmur suyu toplayıcıları ve karoo iç - dış mekan bitki tablolarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.
Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?